Terasové dosky

Podlaha na terase a v jej bezprostrednom okolí musí spĺňať základné predpoklady. Samozrejmosťou je vysoká odolnosť voči záťaži a vlhkosti, stálosť voči vplyvom počasia, jednoduchá údržba a v neposlednom rade vysoká bezpečnosť. Práve tieto vlastnosti vám ponúkajú drevené terasové dosky z masívu, ktoré sú aj vďaka nim ideálnym riešením podlahy na terase.

Terasové dosky vyrábame z masívu severského smreku, červeného smreku a borovice, ktorý je vysušený na obsah vlhkosti 14%. Ich povrch je opracovaný tak, aby sa po nich dalo pohodlne chodiť aj bosou nohou, no zároveň sa eliminovalo riziko pošmyknutia. Preto sú opatrené vrúbkovaním. Naše terasové dosky sú použiteľné z obidvoch strán, pričom na jednej z nich je bezpečnostné vrúbkovanie výraznejšie. V prípade individuálnej požiadavky dokážeme vyrobiť aj drevené terasové dosky s hladkým povrchom bez vrúbok.

Drevené terasové dosky sú vhodné na použitie aj ako exteriérová podlaha do altánku či do okolia bazénu. Pri montáži je dôležité nechávať medzi jednotlivými doskami dilatačnú medzeru v šírke 3 až 10 mm. Základovú konštrukciu terasy je možné vyhotoviť z drevených hranolov, ktoré sa takisto nachádzajú v našej ponuke.

Terasové dosky dodávame v nižšie uvedených rozmerových prevedeniach a v ľubovoľnej dĺžke dosiek do 5 metrov.

Terasové dosky červený smrek - cenník

Terasové dosky severský smrek - cenník

Terasové dosky borovica - cenník

Ceny sú uvedené v €/m2